יום רביעי , 20 מרץ 2019
Home » חדשות » ג'יפ גראנד צ'ירוקי – דיזל חדש

ג'יפ גראנד צ'ירוקי – דיזל חדש

 

בעבר כבר סיפרנו לכם על דגמי 2011 של ג'יפ גראנד צ'ירוקי העושים דרכם גם אלינו, והכוללים אופציה חדשה להינע מוזן סולר. עתה משחררים בג'יפ – לקראת תערוכת ז'נבה – פרטים נוספים על הטורבו-דיזל החדש של הגראנד צ'ירוקי, המיועד לאירופה וגם אלינו.

מדובר ב-V6 מבית VM האיטלקייה בנפח 3.0 ליטר הכולל טכנולוגיית הזרקה רב-נקודתית המחליף מנוע בתצורה ונפח דומים ששירת גרסאות אלו של ג'יפ בעבר, שעוד שרד מימי שלטון דיימלר בקרייזלר. המנוע החדש פותח על-ידי VM במיוחד עבור דגמי הגראנד צ'ירוקי שישווקו באירופה (ואצלנו) והוא יוצע בשתי רמות הספק: 188 כוח-סוס עם כמעט 45 קג"מ בריאים ו-237 כוח-סוס עם 56 קג"מ מרשימים עוד יותר. לגבי יחידת הכוח האחרונה, החזקה יותר, מצהירים בג'יפ על צריכת דלק ממוצעת של כ-12 ק"מ/ליטר אופטימית למדי כאשר פליטת ה-CO2 משמחת פחות עם נתון של 218 גרם לק"מ נסיעה.

עוד סיבה עבור חובבי המותג להמתין לז'נבה תהיינה גרסאות 70th Anniversary של דגמי ג'יפ שונים שייחשפו מעל לבימותיה של התערוכה, לציון חגיגות העשור השביעי שהמותג האגדי משוטט בשטח.

 

Check Also

טנדר ניסאן טיטאן מהדורת חלומות הקבלן. רק בארה"ב. צילום: ניסאן

ניסאן טיטאן לקבלן

ניסאן מציגה טיטאן עבור האדם העובד, כלומר קבלני בניין. הטנדר ניסאן טיטאן של הקבלן כולל 14 מחזיקי כוסות, ערכת הגבהה וכמובן גם מערכת שקעי חשמל

2 comments

 1. היי דני

  ידוע לך איפה מיוצר הגרנד צירוקי דיזל?
  אני לא רואה אפילו אחד אצל אנשי היבוא האישי, מה הסיבה?

  חגי

 2. הי חגי,
  סביר להניח שהוא מיוצר באוסטריה מכיוון שגרסת הדיזל מיועדת – ראשית – לשוק האירופאי. בכל מקרה – נבדוק ונחזור אליך עם תשובה חד משמעית ביום א'.
  אם תרצה לדעת עוד על הגרנד צ'ירוקי ולקבל תמונה מלאה של האפשרויות שיש היום בשוק הרכב אתה מוזמן לבקר את מדור nudrive אצלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

http://bit.ly/2opbTV6