שבת , 2 יולי 2022
ראשי » אביזרים לשטח » ה'היי-ליפט' ל-UTV

ה'היי-ליפט' ל-UTV

http://www.rasta4x4.co.il/

מגבה ה'היי-ליפט' האגדי והרב שימושי, מוצר הדגל של היצרנית הנושאת את אותו השם, משמש בעיקר כלי רכב 'רגילים' כמו רכבי שטח, טנדרים כפולי הנעה, כלים חקלאיים וכיו"ב. עליית קרנם והפופולאריות של רכבי ה-UTV וה-Side by Side בעולם ובעיקר בארה"ב (דוגמת פולריס ריינג'ר, קאוואסאקי מיול, ארקטיק-קאט פראולר וכיו"ב) הולידה מגבה יעודי עבור כלים אלו, שמסתבר שגם הם יודעים להיתקע, לשקוע או סתם לפנצ'ר גלגל.

ההיי-ליפט הייעודי מגיע בשתי מידות – 36 ו-42 אינץ' ומסוגל לעמוד בעומסי הרמה מאושרים של עד 7,000 פאונד (כ-3.2 טון) ובמשקל עבודה מומלץ של עד 4,660 פאונד (כ-2,115 ק"ג), די והותר להניף כל UTV, גם כאשר הוא עמוס לעייפה. המגבה הייעודי לא רק קצר וקומפקטי מדגמים מקבילים במיועדים לכלי רכב בגודל מלא, הוא גם קל יותר (פחות מ-14 ק"ג) ולפיכך ניתן להתקנה נוחה על הכלים הקומפקטיים יחסית לטנדרים ולרכבי שטח ולתפעול נוח יותר. המחיר מתחיל ב-93$ בארה"ב, לא כולל אביזרים נלווים, סוגרים או בסיס.

 

צפו גם בזה

INEOS: בקרוב רכב שטח חשמלי קומפקטי

אינאוס לא תתן לג'ימני להמשיך לנסוע לבד. היא מפתחת, על פלטפורמה משלה, רכב שטח קטן-אך-קשוח שיהיה 100% חשמלי. דגם שני וסופר חשוב ל-INEOS יוצרת הגרנדיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.