יום חמישי , 28 מאי 2020
ראשי » חדשות » פולקסווגן טיגואן ארוך בדרך לישראל
פולקסווגן מתחילה יצור של טיגואן עם בסיס גלגלים ארוך - גרסה אשר תגיע גם לישראל. צילום: פולקסווגן
פולקסווגן מתחילה יצור של טיגואן עם בסיס גלגלים ארוך - גרסה אשר תגיע גם לישראל. צילום: פולקסווגן

פולקסווגן טיגואן ארוך בדרך לישראל

תומר הדר

יצרני הרכב העולמיים מגלים יותר ויותר תשומת לב לשוק הרכב הדרום אמריקאי. זאת לאור העובדה שבשוק הרכב האירופי משתוללת בימים אלה סערת דיזל שהחלה במפעלי פולקסווגן. הסערה שגורמת ליצרני הרכב האירופאי כאבי ראש רבים היא זוטות שבדרום אמריקה לא כל כך מייחסים להן חשיבות, כמו למשל…זיהום אוויר.

פולקסווגן מתחילה יצור של טיגואן עם בסיס גלגלים ארוך - גרסה אשר תגיע גם לישראל. ייראה בדיוק כך רק ארוך יותר. צילום: פולקסווגן
פולקסווגן מתחילה יצור של טיגואן עם בסיס גלגלים ארוך – גרסה אשר תגיע גם לישראל. ייראה בדיוק כך רק ארוך יותר. צילום: פולקסווגן

רק אתמול דיווחנו על פתיחת מפעל חדש ללנד רובר, לא רחוק מריו דה ז'נרו, ואילו היום חושפת פולקסווגן בגאווה תמונה ראשונה של שלדה של הטיגואן LWB – גרסת בסיס גלגלים ארוך של הטיגואן. התמונה צולמה במפעלי פולקסווגן בפואבלה, מכסיקו. לפי פולקסווגן מכסיקו, מדובר בגרסת טרום יצור של טיגואן ארוך, שיתברג אי שם מעל הטיגואן ה"רגיל" ומתחת לטוארג.

קונספט GTE של פולקסווגן טיגואן - בהחלט הכי סקסי שהיה מהדגם הזה עד כה. צילום: VW
קונספט GTE של פולקסווגן טיגואן – בהחלט הכי סקסי שהיה מהדגם הזה עד כה. צילום: VW

פולקסווגן אמארוק 6V TDI

מבחן רכב רנו קאדג'ר

עוד נקודה חשובה: למרות שמדובר כרגע רק באב טיפוס לרכב שייוצר רק בשנה הבאה, אנו יכולים כבר לבשר לכם: הטיגואן הארוך יגיע גם לישראל, אך טרם הובהר האם יגיע ממכסיקו או מאירופה. הצרכן הישראלי, יש לציין, אינו זר למכוניות פולקסווגן שמגיעות מדרום אמריקה. רמז: הפועלים שמייצרים את הג'טה ה"ישראלית" מאוד אוהבים טורטיות.

צפו גם בזה

מפעל מכוניות פולקסווגן

VW מפסידה בתיק מרכזי

60,000 תובעים בגרמניה יקבלו פיצויים - פרשת דיזלגייט לא מרפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1 × three =