יום רביעי , 19 פברואר 2020
ראשי » חדשות » V8 טורבו דיזל ללנד קרוזר סדרה 70
טויטה לנדקרוזר סדרה 70 LC79. השנורקל הוא פריט מקורי שטיחים כאופציה. הקשוח במשפחת לנד קרוזר מקבל גרסה כפולת-קבינה ומנוע טורבו דיזל עם 202 כ"ס. צילום: TOYOTA

V8 טורבו דיזל ללנד קרוזר סדרה 70

במהלך חודש ספטמבר הקרוב יגיעו יחידות ראשונות של הטויוטה לנדקרוזר סדרה 70 או LC79 לאוסטרליה. זו המדינה הראשונה שמקבלת את הגרסה כפולת הקבינה של סוס העבודה שהיא גם גרסת המרכב הרביעית של הדגם (וואגון, סגור, וטנדר חד-קבינה).

טויטה לנדקרוזר סדרה 70 LC79. השנורקל הוא פריט מקורי שטיחים כאופציה. הקשוח במשפחת לנד קרוזר מקבל גרסה כפולת-קבינה ומנוע טורבו דיזל עם 202 כ"ס. צילום: TOYOTA

הטויוטה LC79 יוצע בשתי רמות גימור: בסיסית ו-GXL מפוארת ונהנית משירותיו של מנוע 8V טורבו דיזל בנפח 4.5 ל' המפיק 202 כ"ס ו-45 קג"מ דרך 32 שסתומים וטורבו עם נחיר משתנה. בין התוספות המשותפות לשתי רמות הגימור תמצאו ABS, מושבים נוחים יותר, מערכת שמע עם ממשק בלוטות' ואפילו שנורקל מקורי צמוד לקורה A. נעילת דיפרנציאל היא פריט סטנדרטי בגרסת GXL כמו גם נעילה מרכזית וחישוקי סגסוגת (16 אינץ' בשתי הגרסות). אם תרצו ריפודי בד ושטיחים תהיה זו תוספת של 4,000 דולרים למחיר הבסיס של 64,000 דולר אוסטרלי (כ-260 אלף שקלים).

טויוטה לנדקרוזר סדרה 70. עם כל החן והיופי של ארגז פעולה, מסוגל LC79 לשאת חמישה נוסעים ועוד טונה מטען. צילום: TOYOTA

לפי התקינה האוסטרלית מסוגל הטויוטה לנדקרוזר LC79 לשאת חמישה נוסעים ועוד טונה של מטען מאחור. יכולת כזו פותחת משרעת יישומים רחבה מאד – אם בזירה המקצועית, בקרב חקלאים וכן אצל טיילים וחובבי מסעות.

סדרה 70 של טויוטה היא אחת מסדרות הייצור הארוכות והוותיקות ביותר של היצרן היפני ובאוסטרליה נהנית מנאמנות רבה של לקוחות חוזרים. לישראל הגיעה סדרה 70 רק במהלך שנת 1,998 והייבוא נעצר לאחר כמה מאות כלי רכב, מרבים הגיעו לגופים מוסדיים ואח"כ לציבור הפרטי.

צפו גם בזה

פותח מאמר קאדילק

מבחן דרכים קאדילק XT4 ספורט

פנאי פרימיום קומפקטי של קאדילק שלא עוצר ברשימת איבזור ארוכה ונותן הרבה יותר

One comment

  1. יונתן פינקס

    האם ידוע לך על אפשרות של ייבוא כלי חדש או משומש? ואם כן אז מאיזו מדינה? מי מתעסק אם יבוא אישי שכזה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

one × four =