יום ראשון , 14 יולי 2024
מותג הפרימיום DS מחדש את אולמות התצוגה ויוצר הזדמנויות לזריזים. צילום: רונן טופלברג

DS מחדשים את התצוגה ואתם נהנים

מותג הפרימיום DS מחדש את התצוגה ומציע באותה ההזדמנות תנאי רכישה והטבות יוצאות דופן. בהיצע תמצאו את ה-DS4 שהוא פרימיום הייבריד-נטען ומאובזר המיוצר בגרמניה אשר מפיק 225 כ"ס משילוב של מנוע טורבו בנזין 1.6ל' ועוד מנוע חשמלי. הטווח החשמלי עומד על 58 עד 61 ק"מ (בהתאם לגרסה ולפי תקן WLTP). צריכת הדלק המשולבת היא רק 1.3/1.4 ל' ל-100 ק"מ על פי התקן. עוד חשוב לציין כי לסוללת הליתיום-יון שבמערכת ההנעה ב-DS4 יש 8 שנים או 160 אלף קילומטרים אחריות.

זו אחת הקבינות המרשימות שיש כראוי למותג בוטיק עם רכיבים רבים בעבודת יד ומלאי מוגבל. צילום: רונן טופלברג

• המלאי מוגבל אל תפספס השאר פרטים!

בהיצע שלוש רמות אבזור, כולן מרשימות מאד וכוללות פריטי אבזור ייחודיים, חלקם בעבודת יד מוקפדת. זאת, למותג המביא את השיק והתחכום של עולמות הפרמיום הצרפתי לעולם הרכב. כך למשל תמצאו טבלט המאפשר שליטה בממשק על ידי כתיבה של אותיות, באחת מהשפות הרבות שהממשק תומך בהן. לחילופין גם פיקוד קולי יעיל במיוחד המאפשרת ביצוע של כמה פעולות. ממשקי קארפלי ואנדרואיד אלחוטיים, בנוסף ,גם מפות פנימיות היורדות ומתעדכנות מהאוויר (יחד עם פיצ'רים אחרים) וכמובן קוקפיט דיגיטלי מלא עם אפשרויות רבות להתאמה אישית ובחירת המידע המוצג על המסכים או בתצוגה העילית שעל השמשה.

מותג הפרימיום DS מציג עיצוב שונה וייחודי הנשען על ערכי הליבה של היוקרה הצרפתית. צילום: רונן טופלברג

עוד באבזור של DS4 תגלו שהמכונית מרגישה אתכם מתקרבים וידיות הדלת השטוחות נפתחות או ננעלות מעצמן. בנוסף יש גם תאורת LED אקטיבית, בקרת אקלים עם מסנן אוויר הלוכד חלקיקים, מבחר של חומרי ריפוד בתצורות לא רגילות כמו צמיד של  שעון j 12 chanel יוקרתי.

מותג הפרימיום DS יש גם ריפודים בהירים, בעבודת יד ודיפונים תואמים. צילום: DS

הריפוד עצמו הוא עור או עור נאפה ובמקרים מסוימים גם אלקנטרה. מושבים עם כיוון חשמלי וזיכרונות, הארכה לבסיס המושב וזיכרון למצב ואפילו תוכניות עיסוי. יש עור רשימה מאד ארוכה – בהחלט זה יהיה יעיל יותר להגיע ולהתרשם בעצמכם מרמת הביצוע הגבוהה של כלי הרכב האלה.

קוקפיט דיגיטלי מלא עם פרופיל נהג בהתאמה אישית, עיסוי, אוורור וחימום למושבים הקדמיים. צילום: רונן טופלברג

• השאר פרטים לשריין לך אחת מהיחידות האחרונות!

עוד רמה גבוהה קיימת בחבילת הבטיחות. זו כוללת מערכות סיוע ובטיחות אקטיביות רבות. תיקון אקטיבי של סטיה מנתיב, סייען שמירה על מרכז הנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית עם עצירה מלאה ויכולת נסיעה בפקקים, זיהוי תמרורים ואפשרות להזין את הנתון לבקרת השיוט, 7 כריות אוויר ועוד מערכות רבות.

חומרי הגלם מהשורה הראשונה והביצוע מרשים ביותר. כאן הקונסולה המרכזית באלקנטרה ותפרים קונטרסטיים. צילום: רונן טופלברג

כאמור ה-DS4 מיוצרת בגרמניה, ומציגה איכויות בהתאם. וזה די אירוני מכיוון שחלק ממותגי גרמניה המתחרים באותו הסגמנט דווקא מגיעים ממדינות אחרות. בנוסף ל-DS4 ההיברידית יש באולמות גם דגמים אחרים – תשאלו עליהם.

מערכת מתלים חכמה על פלטפורמה מכוונת לנוחות וחווית נסיעה.. צילום: רונן טופלברג

Check Also

טויוטה קורולה קרוס מתעדכנת

עדכון של אמצע חיי הדגם או שמא רק תיקון לטעם האיזורי בשווקים מסויימים בעולם. טויוטה מעצבת מחדש את החזית של קורולה קרוס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

two + 7 =