יום שלישי , 16 אפריל 2024
המשטרה רדפה אחרי הטסלה הזו את המרחק הקצר עד לריקון הסוללה. צילום: FOX

טיפ לחיים: רכב חשמלי לא מתאים למילוט


 

רוני נאק

רק לפני כמה ימים, סוזן הירסונה – כתבת ומגישה בערוץ FOX11 בלוס אנג'לס – שברה את אחד מכללי המשחק הבסיסיים בעיתונות. לא להפוך לסיפור בעצמה. ובכן – היא כן הפכה לסיפור.  היא וגם רכב חשמלי שבמקרה הוא הטסלה S שלה.

הירסונה החנתה את מכוניתה ליד United Theater בברודווי במרכז העיר לוס אנג'לס ביום חמישי. ונכנסה בצעד לתיאטרון לצפות בקונצרט. בתום ההופעה, כשיצאה ממנה, גילתה שהטסלה שלה נגנבה. הירוסונה נסעה לבניין המטה של LAPD כדי להגיש דו"ח, אך גילתה כי שוטרי סיור כבר ניסו לעצור את הרכב בשל נהיגה "שלא בהתאם לתנאי הדרך".

מהצד השני של המטבע. גם ניידת חשמלית זה מטומטם באותה מידה. צילום: פורד

 

• זה סוד הטווח הגדול של יונדאי איוניק 6

בשלב הזה האפליקציה של טסלה עקבה אחרי הרכב והיא הבינה שאותה טסלה שהשוטרים ניסו לעצור היא הטסלה שלה. היא גם שמה לב שהסוללה של הרכב החשמלי שלה ירדה לטווח של 15 מיילים – בלבד. היא מיד העבירה את המידע הזה לשוטרים שסביבה שהחליטו פשוט לעקוב אחרי המכונית עד שהסוללה תתרוקן לחלוטין (ולא לנקוט בצעדים קינטיים כדי לעצור פיזית את המכונית הדוהרת).

כצפוי הטסלה התרוקנה לפני שחלפו 15 המיילים ובתוכה נמצאו שלושה נוסעים, אחד מהם חשוד בתקיפה שהתרחשה מוקדם יותר וכן כתמי דם על דיפוני הדלתות.

מסקנה: אל תטענו את הרכב החשמלי שלכם ולגנבים – בדקו את רמת הטעינה לפני.

Check Also

נתפס: יונדאי איוניק 6 N

מעל 600 כ"ס, צלחות בלימה 400 מ"מ, מפשקי גלגלים רחבים יותר - יונדאי איוניק 6 N - נתפס בניסויים דינאמיים על מסלול הנורבורגרינג שליד מרכז הפיתוח של יונדאי אירופה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

15 − thirteen =