יום שני , 26 פברואר 2024
זההזמן להיות עם אצבע על ההדק. פורד ברונקו מגיע לישראל. צילום: פורד

פורד ברונקו – נפתחה מכירה מוקדמת

מאז השקתו מעורר הברונקו, חיית ה -4X4 הקשוחה והמיתולוגית שקמה לתחיה אחרי 22 שנה, באזז עצום בעולם המוטורי. קצב ההזמנות רק מתעצם ומתגבר, עד שבארה"ב הוא סולד אאוט לשנתיים הבאות – ומדינות רבות כלל אינן נמצאות כרגע על המפה מבחינת פורד. למרות זאת, ישראל תהיה אחד השווקים הראשונים שאליהם יגיע הברונקו. זאת לאחר שדלק מוטורס הצליחה להבטיח ייצור של כמות מוגבלת עבורנו.

על מנת להתמודד עם הביקוש הגדול ביחס להקצאה המצומצמת, תפעיל דלק מוטורס שיטת מכירה אונליין, שתעניק לכל אחד ואחת הזדמנות שווה להזמין ולרכוש את הברונקו שלהם.
איך זה יתבצע? באתר ייעודי הנה כאן!
בתחילה, יוצג באתר שעון ובו הספירה לאחור: כמה זמן נותר עד לפתיחת המכירה. האתר פתוח להזמנה ותשלום מקדמה. המכירה באתר תימשך כל עוד נותרו מכוניות פנויות שלא הוזמנו. המכירה תסתיים והאתר יינעל כאשר כל היחידות הזמינות בו יוזמנו. לא ניתן יהיה לפתוח הזמנות עתידיות לדגם. לקוחה או לקוח שביצעו הזמנה ושילמו מקדמה יוזמנו לפגישת אפיון סופית עם צוות המומחים שלנו, שבה יעברו על הרכב שנבחר ועל האבזור הנלווה הרב שניתן יהיה להוסיף לרכב כתוספות.

• מה לוקח? ברונקו או רוביקון?

הברונקו יגיע לארץ בשלושה דגמים הממוקמים בראש היצע דגמי הברונקו בארה"ב, שלושתם ישווקו עם המנוע החזק ביותר בהיצע, כאשר כל אחד מותאם לסגנון נהיגת שטח מעט שונה. הדגמים הם:
 WILDTRAK : מיועד לשטח מהיר. יימכר בתצורת ארבע דלתות בלבד.
 BADLANDS : מיועד לשטח אקסטרימי. יימכר עם אפשרות בחירה בין תצורת שתי דלתות לתצורת ארבע דלתות.
 OUTER BANKS : דגם All-Rounder ידידותי ויוקרתי, הכולל פריטי עיצוב שמעניקים לו מראה יותר סטייליסטי. יימכר עם אפשרות בחירה בין תצורת שתי דלתות לתצורת ארבע
דלתות.

Check Also

קריאת תיקון לבעלי פורד אקספלורר

515 בעלי פורד אקספלורר בישראל יזומנו למוסכים לבצע ריקול בשל חשש לכשל בבורג קריטי בסרן האחורי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

19 − 9 =