יום שני , 24 יוני 2024
סקיוולל ET5: שתי רמות אבזור חדשות החל ב-192,900 שקלים. צילום: סקייוול

סקייוול עם האצבע על הדופק של השוק

רוני נאק

יבואנית מותג הרכב החשמלי SKYWELL, קבוצת כדורי, יוזמת מהלך שיזעזע את שוק הרכב: לפי הודעת היבואנית, עם השקת דגמי 2024 מוצגות שתי רמות גימור חדשות של רכב הפנאי שטח הגדול (סגמנט D-SUV) המוכר לכולנו כ-ET-5, במחירים אגרסיביים במיוחד.

סקייוול ET5: חבילת אבזור PRO כוללת גם ריפודי עור טבעוני בגוון לבן וממשק מולטימדיה מעודכן. צילום: סקייוול

 

• ליסינג פרטי גמיש ללקוחות סקייוול

לפי הודעתה רמת אבזור URBAN LR 72, המצוידת בסוללה בקיבולת 72 קילוואט/שעה ומספקת טווח של כ- 400 קילומטרים תשווק במחיר של 194,900 שקלים ולתקופת ההשקה המוגבלת בהנחה של 2,000 שקלים. גרסת URBAN מושקת אומנם במחיר מאוד תחרותי – ובכל זאת רשימת האבזור בה ארוכה וכוללת גג נפתח פנוראמי עם כיסוי אטום, מושבים חשמליים עם זיכרונות, דלת תא מטען חשמלית, חימום כיסאות וקירור כיסאות ועוד. 

לצד גרסת URBAN יש עתה גרסה נוספת: XR 86 "פרו". זו מצוידת בסוללה גדולה בעלת קיבולת של 86 קילוואט/שעה וטווח הנסיעה הוא כ-500 קילומטרים (לפי תקן WLTP). גם ה-XR86 ברמת PRO משדרגת את האבזור עם לא מעט תוספות, כולל למשל ריפוד דמוי עור ברמת ביצוע גבוהה ביותר. המחירון הרשמי של גרסת PRO הוא 214,900 שקלים אבל כעת במחיר השקה של 209,900 שקלים.

סקייוול ET5: חבילת אבזור URBAN ו-PRO מציעות תמורה בשוק של מחירים מטפסים. צילום: סקייוול

 

בנוסף ישנה חבילת בטיחות מורחבת המשולבת בכל הגרסאות של דגמי 2024 מבית סקייוול. זו מכילה התראה על תנועה חוצה מאחור, תנועה חוצה בעת פתיחת הדלתות הקדמיות ומערכת לבלימה אוטומטית בנסיעה לאחור. לא פחות חשוב, מסך המולטימדיה השתדרג וקיבל גם מעבד מהיר וחזק יותר.

לדברי מעוז אלמגור, מנהל פעילות SKYWELL בישראל: ״לאחר שכבר העלינו על הכביש אלפי מכוניות של דגם הפנאי האהוב והמצליח, ולאור הפניות רבות של לקוחות בשנה האחרונה ובהתחשב במצב הכלכלי המאתגר בימים אלו, בשיתוף פעולה עם היצרן הצלחנו להשיק שתי רמות גימור חדשות, נגישות ואטרקטיביות במחיר, ועם זאת מאובזרות בנדיבות בהתאם לערכי המותג. כמובן שלא חסכנו במערכות בטיחות כיאה לערכי המותג והיבואן. אין לי ספק כי עבור הנהג הישראלי שמחפש מרווח, טווח ורכב מפנק – זו ללא ספק אחת מהתמורות הטובות ביותר בשוק הישראלי. שווי השימוש הנמוך יותר משמעותית יאפשר גם המשך חדירה לציי הרכב״. 

Check Also

טסלה בפינה?

סימני לחץ? טסלה שהורידה מחירים מוסיפה גם טעינה חינמית ל-20 אלף קילומטרים ללקוחות שיעזרו לה להיפטר מדגמים שבמלאי סטטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

14 − 8 =