יום ראשון , 14 יולי 2024
טויוטה לנד קרוזר החדש (סדרה 250) יגיע אלינו במחצית השניה של 2024. צילום: טויוטה

טויוטה לנד קרוזר החדש – בדרך לישראל

רוני נאק

במסגרת מצגת לעיתונות בה נכחנו הבוקר, הציגה יוניון מוטורס את תכניותיה לשנה הקרובה. בין השאר עלה על הפרק אחד מדגמי הדגל החשובים של היצרנית הוא הלנד קרוזר שלאחרונה הוצג דור חדש שלו (סדרה 250). בהקשר שלו אמרה טויוטה ישראל:

טויוטה לנד קרוזר החדש (סדרה 250) פלטפורמת סולם חדשה ומערכות סיוע לנהג ובטיחות אקטיבית. צילום: טויוטה

• זה מה שאנו יודעים על טויוטה לנדקרוזר החדש

"רכב השטח האגדי, טויוטה לנדקרוזר יגיע לישראל במחצית השנייה של השנה בדגם חדש לחלוטין לאחר 14 שנה השומר על ה – DNA הייחודי וחזרה לשורשים עם מראה מרובע וקשוח. הלנדקרוזר החדש מבוסס שלדת סולם חדשה (TNGA-F) המאפשרת קשיחות מרכב גבוהה ב-30% ויכולת שטח טובה מאי פעם. הוא נהנה מאמון עצום בעולם ובישראל בעל עם נתח שוק ממוצע של כ- 50% לאורך העשור האחרון. על פי נתוני משרד התחבורה 93% מהכלים שעלו על הכביש ב- 20 השנים האחרונות עדיין פעילים".

טויוטה לנד קרוזר החדש (סדרה 250) רטרו מן החוץ – הייטק מבפנים. לא מוותר על נעילות דיפ' ומעלה עם ממשקים דיגיטליים מתקדמים. צילום: טויוטה

על זה אנו יכולים להוסיף כי בתחילה צפויות להגיע לישראל גרסאות הדיזל עם מערכת היברידית קלה (48V) ורק בהמשך – ככל הנראה במהלך 2025 – תגיע הגרסה ההיברידית כפי שמשווקת בארה"ב (2.4ל' עם 326 כ"ס). לגבי רמות האבזור שיהיו בהיצע וכמובן המחיר (שיכול רק לעלות) עוד אין מידע שניתן לשתף.

בינתיים, תשמחו לדעת כי יש לנד קרוזר מסדרה 150 (הנוכחית) במלאי זמין או לפחות בזמני אספקה קצרים יותר משחווינו בשנה-שנתיים האחרונות. אז אם אינכם רוצים להמתין שנה לקרוזר – זה הזמן למשוך בהדק.

Check Also

סובב אפריקה עם סקודה אניאק חשמלית

עם הרבה סבלנות ופאנלים סולאריים - זוג הולנדי חצה את אפריקה וחזר להולנד עם סקודה אניאק חשמלית. חרדת טווח זה לחלשים

One comment

  1. נדב לנדאו

    הפכו אותו לפג'רו קינג מרובע…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 × two =