יום חמישי , 22 פברואר 2024
ג'נסיס מגיעה לסנט מוריץ בלוק הנכון! בהחלט ה-GV70 השרירי יותר שראינו. צילום: ג'נסיס

ג'נסיס GV70 עולה להרים

רוני נאק

Genesis Motor Europe חשפה מכונית הרפתקאות מפתיעה: GV70 Snow. החשיפה התקיימה במסגרת היוקרתית של אירועי פתיחת עונת הגלישה של עשירי אירופה בסנט מוריץ – שוויץ כמובן.

GV70 Snow נוצר מהשת"פ בין Genesis ו-Delta 4×4, שהיא סדנה גרמנית המתמחה בשטח ואשר כלים ששופרו אצלה מתחרים בדרך קבע בראלי פריז-דקאר מדי שנה מאז 1985 (שזה בתכלס די מההתחלה). שיתוף הפעולה יוצא הדופן ממזג את היוקרה של מותג Genesis עם סיקוס השטח של Delta 4×4 ליצירת של מכונית הרפתקאות יוקרתית שיכולה בהחלט לקסום לסגמנטים מסויימים של מחזיקי כרטיס סנטוריון.

ג'נסיס מגיעה לסנט מוריץ בלוק הנכון! בהחלט ה-GV70 השרירי יותר שראינו. צילום: ג'נסיסGV70 Snow מצויד בציוד ייעודי לספורט החורף. הוא כולל מנשא גג בהזמנה אישית עם פסי LED בגודל 40 אינץ' של Two Vision X, המבטיחים לשפר את הראות בכל שעה ביום או בלילה. הקיט כולל גם מגלשי סקי מבית Anavon. מגלשי סקי אלה, חלק מקו מיוחד שפותח בשיתוף עם Genesis, משלבים פוזה חורפית לאניני הסקי יחד עם אומנות שוויצרית קפדנית.

• הפעם ההיא שעלינו בשלג להר אודם

 

ג'נסיס מגיעה לסנט מוריץ בלוק הנכון! בהחלט ה-GV70 השרירי יותר שראינו. צילום: ג'נסיס

מרווח הגחון מוגדל (לא צוין בכמה) של ה-GV70 Snow כדי להכינו לנסיעה בשטח חורפי מאתגר ועל שבילים מושלגים, מה שמבטיח – לדברי ג'נסיס – חווית שטח חלקה ועוצמתית. המרכב מקבל קשתות גלגלים מורחבות כדי להתאים ולחפות על צמיגי BF Goodrich KO2 265/60R18, ומוסיפים גם ייחוד ללוק הקשוח שנוצר לרכב הפנאי המהודרת. בנוסף מצויד ה-GV70 הזה גם בחישוקי גלגל קשיחים מסוג Klassik B ועוד פנסי ערפל בעיצוב Baja, מתחת לפנסים הראשיים האופקיים אשר מאפיינים את הלוק המותגי של ג'נסיס.

ג'נסיס GV70, גם אם ללא צמיגי BF, משווק גם אצלנו בישראל בשתי גרסאות: טורבו בנזין המפיק מעל ל-300 כ"ס ובארבע רמות אבזור (טווח המחיר שבין 369 ל-444 אלפי שקלים) וגם גרסת electrified שהיא 100% חשמלית עם לא פחות מ-489 כ"ס טווח רשמי של מעל ל-450 ק"מ והיצע של שלוש רמות אבזור ( טווח המחיר בין 479 ל-529 אלפי שקלים).

ג'נסיס מגיעה לסנט מוריץ בלוק הנכון! בהחלט ה-GV70 השרירי יותר שראינו. צילום: ג'נסיס

Check Also

הסבה לחשמל של ריינג' קלאסי

קח רכב אספנות קלאסי ונדיר עם מנוע V8 רועם וחלש והסב אותו להנעה חשמלית. חילול הקודש או תוספת זמן לקשיש הבריטי?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 − one =