יום שני , 24 יוני 2024
מזראטי גרקלה - SUV חדש שמבטיח להרגיש יוקרתי ולנסוע טיל! צילום: מזראטי

מזראטי חושפת עוד קצת גרקאלה

רוני נאק

למזראטי אין מזל: היצרנית האיטלקית כבר הכינה רכב כביש שטח בערך בגודל של פורשה מקאן ושל אאודי 5 Q, פחות או יותר לפני שנה כאשר מנעי בנזין עדיין היו שיא השיאים. אבל אז הגיעה הקורונה ולמזראטי לא היה מזל: משבר השבבים השבית לה את המפעלים, הקורונה השביתה לה את הלקוחות ומזראטי פשוט אמרה "מספיק" והחליטה להשיק את הגרקאלה בשנת 2022.

מזראטי גרקלה – SUV חדש שמבטיח להרגיש יוקרתי ולנסוע טיל! צילום: מזראטי

ההשקה של מזראטי גרקאלה, שיגיע בעתיד גם לישראל, תתרחש ממש בעוד כמה שבועות, ועד שזה יקרה מזראטי נותנת לנו הצצה בגרקאלה כשהוא עדיין לובש חלק מצבעי ההסוואה שלו, אבל לפחות לא הכול מכוסה: אפשר לראות הגריל הקדמי של מזראטי ואת הקווים החיצוניים שמאוד מזכירים את אחיו הגדול – הלבאנטה.

• מבחן ראשון למזראטי לבנטה

מזראטי לא ממהרת לספר אילו מנועים יותקנו בגרקאלה, אבל לא תהיה זו טעות לנחש שההיצע של מזראטי יהיה מבוסס על מנועים קיימים של סטלאנטיס החברה האם של פיאט, כלומר מנוע 2.0 טורבו (ג'יפ רנגלר מוסר דרישת שלום), גרסה שתצויד במנוע 6 V- ואם יהיה לנו מזל אז אולי גרסת 8 V.

Check Also

טויוטה משקיעה בשבבים

טויוטה כמעט ומכפילה את הרווח התפעולי בזכות זה שלא הצטרפה לבהלה החשמלית. התקררות השוק החשמלי והעדפת מכוניות היברידיות (ותודה לתשתית הטעינה הציבורית) הביאו הון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

three × 4 =