יום חמישי , 22 פברואר 2024

מוטורולה אטריקס מסתער על ישראל

חדש בשטח MOTOROLA ATRIX צילום: MOTOROLA

מוטורולה הציגה את ה-ATRIX בתערוכת הסלולאר במרץ האחרון ועתה הוא עושה עלייה לישראל. בין חידושיו הוא מעבד כפול-ליבה העובד במהירות של Ghz1, זיהוי טביעת אצבע של בעליו, מסך מגע ברזולוציית HD בגודל 4.0 אינץ' ומערך אנדרואיד מלא.

motorola atrix חדש בשטח. האטריקס של מוטורולה מזהה את טביעת האצבע של בעליו צילום MOTOROLA

את ה-ATRIX תוכלו לרכוש עם עמדת עגינה שתתחבר למחשב נייח או לחיבור HD לטלוויזיה ברזולוציה גבוהה. אפשרות שניה היא לרכוש עמדת עגינה מורחבת – שנראית כמו מחשב נייד וכוללת מסך 11.6 אינץ'. בעמצאותה תוכלו להשתמש בסמארטפון כאילו היה מחשב נייד וליהנות מהיכולת של המעבד החזק שלו. ה-MOTOROLA ATRIX מגיע מצויד עם דפדפן FIREFOX, תוכנת FLASH ומערכת הפעלה ANDROID . ל-ATRIX זיכרון פנימי של 16 גי'גה בייט וכרטיס זיכרון של 32GB. מצלמה ברזולוציה של MP5. מי מאיתנו שבכל זאת מנסה לעבוד קצת יהנה משירותי Quickoffice לערוך קבצי WORD, לראות מצגות או גיליונות אקסל.

motorola atrix lapdoc. מעגן דמוי מחשב נייד מאפשר שימוש באטריקס החדש של מוטורולה כבמחשב לכל דבר ולנצל את היכולות של מעבד כפול ליבה, דפדפן פיירפוקס ופלאש. צילום MOTOROLA

Motorola ATRIX משווק בישראל כרגע רק על-ידי אורנג' בארבע חבילות עיקריות ובטווח מחירים של בין 85 ל-139 שקלים לחודש למשך 36 חודשים.

Check Also

קמפר מתקפל לטנדרים חשמליים (ולא רק)

עם תיכנון המכוון ספציפית לטנדרים חשמליים, הקמפר של Camp365 עשוי חומרים מרוכבים הוא קל משקל, בעל פרופיל אירודינאמי נמוך וכמובן מכיל מזגן, שירותים ומקלחת חמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 × three =