יום שלישי , 16 אפריל 2024
אולם תצוגה חדש לאינדיאן בשוקן 18 תל אביב. צילום: רונן טופלברג

הצ'יף מגיע לישראל

ד.ל.ב מוטוספורט, מקבוצת לובינסקי, מרחיבה את היצע גרסאות משפחת הדגם אינדיאן צ'יף עם השקת שלוש גרסאות חדשות וחונכת אולם תצוגה חדש וייעודי למותג אינדיאן. בשנת 1921 נחשף לראשונה אינדיאן צ'יף – אחד מהאופנועים האייקוניים, המשפיעים ומהחשובים ביותר בתקופתו וכעת, מאה שנים אחר כך, יצרנית האופנועים הראשונה בארה"ב משיקה שלוש גרסאות מודרניות: צ'יף דארק הורס, צ'יף בובר דארק הורס וסופר צ'יף לימיטד. שלוש גרסאות אלה המבוססות על הצ'יף הפופולארי, משלבות גישה מינימליסטית עם טכנולוגיה מודרנית, אשר יצרת הומאז' לדגמי העבר של המותג וימי התהילה של האופנוענות האמריקנית באותן שנים, יחד עם מבט אל העתיד.

אולם תצוגה חדש לאינדיאן בשוקן 18 תל אביב. צילום: רונן טופלברג

הבסיס זהה: שלדת צינורות פלדה ומנוע V-טווין Thunderstroke 116 עם נפח של 1,890 סמ"ק, התפוקה עומדת על 88 כ"ס ו-16.5 קג"מ.  הם מצוידים במכל דלק בנפח 15.1 ליטר, בולם אחורי מתכוונן, תאורת LED, הנעה ללא מפתח, בקרת שיוט ושלושה מצבי רכיבה (ספורט, סטנדרט, טור), אך בזכות עיצוב וסגנון שונה, פונים כל אחד אל רוכבים וסגנונות רכיבה שונים. צ'יף דארק הורס מעניק חוויית רכיבה שמוכוונת ביצועים וסטיילינג מינימליסטי. עם צמיגים שמנמנים, חזית כוחנית ומושב בובר יחיד, צ'יף בובר דארק הורס מעניק סטיילינג קלאסי של התקופה שלאחר מלחמת העולם השניה, בה החיילים ששבו הביתה ואנשי צווארון כחול ערכו קסטומיזציה לאופנועים שלהם. ושלישי, סופר צ'יף לימיטד מוסיף תיקי צד ומשקף חזית בשם השימושיות ואהבת המרחקים.

 

במקביל להשקת גרסאות אלה, חונכת ד.ל.ב מוטוספורט אולם תצוגה חדש וייעודי למותג אינדיאן, אשר עוצב בהתאם לזהות המותגית של היצרן. אולם זה ממוקם ברחוב שוקן 18 תל-אביב.

גרסאות חדשות לאינדיאן צ'יף בישראל. דארקי. צילום: אינדיאן

אינדיאן צ'יף דארק הורס

אינדיאן צ'יף דארק הורס נבדל משאר הגרסאות בעיצוב מכאני מינימליסטי, עם כידון בהשראת מרוצי הדראג, חישוק קדמי יצוק בגודל 19 אינץ', מיקום מרכזי לרגליות הרוכב, פנס קדמי קטן מידות וחשוף ומושב יחיד. שלושה צבעים מוצעים למכירה – שחור, אפור ואלומיניום. גם גרסה זו מוצעת עם מערכת ה-RIDE COMMAND עם מסך המגע המעוגל הראשון בתעשיה בקוטר 101 מ"מ ואותה ניתן להפעיל במגע או באמצעות הפקדים שבכידון. מערכת זו מאפשרת בחירה במגוון תצוגות מתחלפות ואף אפשרות לתצוגת ניווט. מערכת זו ניתנת גם לקישור למערכת הדיבורית בקסדה והיא תציג שיחות נכנסות, הודעות טקסט, תצוגת מוזיקה ועוד.

גרסאות חדשות לאינדיאן צ'יף בישראל. בובר דארק הורס. ממש הורס! צילום: אינדיאן

אינדיאן צ'יף בובר דארק-הורס

עם כידון גבוה יותר ורגליות Forward control, אינדיאן צ'יף בובר דארק-הורס מעניק תנוחת רכיבה זקופה יותר. בנוסף לכך, הוא נבדל משאר הגרסאות בחישוקי שפיצים בקוטר 16 אינץ', כיסויי מזלג קדמי ופנס חזית מודגש. אינדיאן צ'יף בובר דארק-הורס מוצע גם בשלושה צבעים – שחור מעושן, טיטניום מעושן וירוק מט מעושן. גם גרסה זו מוצעת עם מערכת ה-RIDE COMMAND עם מסך המגע המעוגל הראשון בתעשיה בקוטר 101 מ"מ ואותה ניתן להפעיל במגע או באמצעות הפקדים שבכידון. מערכת זו מאפשרת בחירה במגוון תצוגות מתחלפות ואף אפשרות לתצוגת ניווט. מערכת זו ניתנת גם לקישור למערכת הדיבורית בקסדה והיא תציג שיחות נכנסות, הודעות טקסט, תצוגת מוזיקה ועוד.

גרסאות חדשות לאינדיאן צ'יף בישראל. זה הסופר צ'יף לימיטד. צילום: אינדיאן

אינדיאן סופר צ'יף לימיד

אינדיאן סופר צ'יף לימיטד שם דגש על נוחות הרכיבה, גם למרחקים גדולים ולשם כך מוסיף משקף חזית פריק, תיקי זנב מעור, מושב טורינג עם מושב נוסף למורכב\ת, מדרכי רגליים וכידון קרוזר מסורתי. גם הסופר צ'יף לימיטד נועל חישוקי שפיצים בקוטר 16 אינץ', בחזיתו פנס מודגש, כיסויי מזלג קדמי וצינורות מפלט מצופים כרום למראה קלאסי ואלגנטי. הסופר צ'יף לימיטד מוצע בצבעים שחור מטאלי, כחול מטאלי וחום מטאלי. גם גרסה זו מוצעת עם מערכת ה-RIDE COMMAND עם מסך המגע המעוגל הראשון בתעשייה בקוטר 101 מ"מ ואותה ניתן להפעיל במגע או באמצעות הפקדים שבכידון. מערכת זו מאפשרת בחירה במגוון תצוגות מתחלפות ואף אפשרות לתצוגת ניווט. מערכת זו ניתנת גם לקישור למערכת הדיבורית בקסדה והיא תציג שיחות נכנסות, הודעות טקסט, תצוגת מוזיקה ועוד.

אולם תצוגה חדש לאינדיאן בשוקן 18 תל אביב. צילום: רונן טופלברג

מחירי אינדיאן צ'יף בגרסאות החדשות:

  • אינדיאן צ'יף דארק הורס: החל מ-149,900 שקל
  • אינדיאן צ'יף בובר דארק הורס: החל מ-159,900 שקל
  • אינדיאן סופר צ'יף לימיטד: החל מ-169,900 שקל

 

Check Also

דור חדש של RZR הגיע לישראל

פולריס , משיקה בישראל שני דגמים חדשים במשפחת ה-RZR, את ה-TURBO R ואת ה-PRO R . החל ב-196,900 שקלים התפוקה של 225 כ"ס, מתלים אקטיביים, מערכת שמע ועוד אבזור רב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

two × three =