יום שני , 26 פברואר 2024
יונדאי טוסון מקבל דירוג בטיחות מצטיין מה-IIHS בארה"ב. צילום: יונדאי

דירוג בטיחות מצטיין ל-יונדאי אלנטרה ויונדאי טוסון

אלנטרה וטוסון של 2024 לבית יונדאי זכו כל אחת בדירוג הבטיחות החשוב TOP SAFETY PICK+ (TSP+) של ה-IIHS זהו דירוג הבטיחות הגבוה ביותר של המכון המשמעותי הזה. לטובת מי שאינו מכיר ה-IIHS הוא מכון ללא מטרת רווח בו שותפות חברות הביטוח החשובות ביותר בצפון אמריקה ומבחניו נועדו לאפשר לחברות הביטוח ולציבור להעריך את רמת הבטיחות בכלי רכב חדשים או מעודכנים בשוק האמריקאי.

יונדאי אלנטרה גם זוכה לדירוג הבטיחות הגבוה ביותר של ה-IIHS בארה"ב. צילום: יונדאי

יונדאי אלנטרה וטוסון זכו לדירוג הגבוה, כך לפי ה-IIHS בזכות העמידות בבחינות הריסוק המעודכנות והמחמירות ביותר של IIHS. בנוסף לעמידות בפני ריסוק נבחנו גם מערכות בטיחות אקטיביות כמו בלימת חירום אוטונומית, שנועדו להגן על הולכי רגל ביום ובלילה. ההצלחה הזו של יונדאי מדגישה את מה שהיצרנית טוענת מזה זמן כי יש לה מחויבות לעמוד בדרישות הבטיחות החדשות והמחמירות יותר של ה-IIHS.

• לדו"ח של ה-IIHS

לדברי IIHS: "האלנטרה והטוסון משווקות עם מערכת בלימת חירום אוטונומית הזוכה לדירוג מעולה במבחני זיהוי הולכי רגל בשעות היום, ודירוג מתקדם במבחני הלילה עבור טוסון ודירוג מעולה עבור אלנטרה".

יונדאי טוסון אחד מרכבי הפנאי החשובים של יונדאי בישראל. החל ב-164 אלפי שקלים. צילום: יונדאי

לפי אתר ה-IIHS: " כדי שרכב יהיה זכאי ל-TOP SAFETY PICK+ בשנת 2023, הוא חייב לקבל דירוג GOOD במבחן ריסוק חזית עם חפיפה קטנה בצד הנהג, וגם ריסוק עם חפיפה קטנה בצד הנוסע, וגם ריסוק של חזית החפיפה חלקית ובמבחני פגיעת צד המעודכנים. על הפנסים הקדמיים הסטנדרטיים לקבל ציון GOOD בכל הגרסאות של הדגם. ברכב צריכה להיות מותקנת מערכת למניעת תאונות חזית הזוכה לדירוג Advanced או Superior בזיהוי הולכי רגל ביום וגם בלילה".

יונדאי אלנטרה הייבריד – רכב מנהלים משפחתי, מהודר וחסכוני. בישראל החל ב-167 אלפי שקלים. צילום: יונדאי

Check Also

4.4 ל' ל-100 ק"מ יונדאי אלנטרה הייבריד מתעדכנת

יותר מעוצבת, יותר גדולה ויותר מאובזרת. יונדאי אלנטרה הייבריד חוזרת לישראל אחרי מתיחת פנים שנותנת עוד יותר תמורה ללקוחות. המחיר מתחיל ב-169,900 שקלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 + 16 =