יום שני , 11 דצמבר 2023
skywell נרתמת למאמץ המלחמתי. גרייס של 12 חודשים לרכב חדש, רכב חילופי לבעלי סקייוול שרכבם נפגע. צילום: שטח

סקייוול ET5 – גרייס ל-12 חודשים

רוני נאק

מקבוצת כדורי – יבואנית מותג הרכב החשמלי סקייוול לישראל – נמסר כי לקוחות יוכלו לרכוש כעת את אחד מגרסאות רכב הפנאי החשמלי ET5  ולשלם את כל הסכום רק בעוד שנה.

skywell נרתמת למאמץ המלחמתי. גרייס של 12 חודשים לרכב חדש, רכב חילופי לבעלי סקייוול שרכבם נפגע. צילום: שטח

זאת, ללא כל תשלום מקדמה ועם אפשרות למסירה בבית הלקוח. לדברי היבואנית, בשל עליית המיסוי הצפוייה בסוף השנה (עליה בשיעור של 75%) והתנודתיות בשער הדולר, ההטבה תקפה רק לרכבים שבמלאי בלבד ועל כלל הגרסאות. בנוסף, עבור לקוחות Skywell שרכבם ניזוק כתוצאה מהמלחמה – תספק קבוצת כדורי רכב חלופי ללא עלות, עד קבלת פיצוי ממס רכוש.

קמפיין השבת השבויים בעזה. צילום: יח"צ

בנוסף, קבוצת כדורי, שהתגייסה עם תחילת המלחמה לסייע לתושבי הדרום והחיילים בחזית באמצעות תרומה כספית ושינוע חבילות ומוצרים, נרתמת גם למאמצי שחרור החטופים המחוזקים בשבי חמאס בעזה, בהם תינוקות וילדים, באמצעות הדפסה וחלוקה של שלטים מיוחדים להדבקה על השמשה האחורית של הרכב עם הכיתוב ׳תינוק בעזה – החזירו את החטופים עכשיו׳.

לדברי בכיר בקבוצת כדורי: "עם פרוץ המלחמה נרתמה חברת כדורי ועובדיה על מנת לסייע ככל הניתן לתושבי הדרום שנפגעו במלחמה ולחיילים בחזית. נמשיך להירתם ולהתגייס ככל שיידרש ועד חזרתם של כל החטופים בשלום לביתם״.

Check Also

זה הדור השישי של טויוטה 4-ראנר?

פלטפורמת הסולם החדשה של טויוטה מחכה לשני דגמים אחרונים: היילקס ו-4Runner. האם כך ייראה טויוטה 4-ראנר הבא, האם יהיה היברידי? האם יישאר המיתוג על התקרה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 × five =