יום שני , 24 יוני 2024
סובארו קרוסטרק המעודכן. החל ב-160 אלפי ש"ח. חן אנאכרוניסטי? צילום: סובארו

סובארו קרוסטרק מתעדכן

רוני נאק

סמלת יבואנית סובארו הודיעה על תחילת השיווק של הקרוסטרק לאחר מתיחת פנים. לאוהבי סובארו מדובר ב-more of the same ומי שלא חובב את הז'אנר כנראה שבכל מקרה לא יתעניין. החל ב-160 אלפי שקלים.

סובארו קרוסטרק המעודכן. החל ב-160 אלפי ש"ח. מסך 11.6 אינץ' ברמות האבזור הגבוהות. צילום: סובארו

• טויוטה יאריס ב-1,000 ש"ח לחודש

• מבחן דרכים סובארו XV קרוסטרק

גרסת ה-1.6ל' החלושה נושרת מההיצע וזה נותר רק עם מנוע ה-2.0ל' (בוקסר 4 ציל' כמובן) המפיק 152 כ"ס ו-20 קג"מ. סובארו ממשיכה את הרומן עם תיבת ה-CVT (אוטומטית רציפה) שמעבירה את הכוח לכל ארבעת הגלגלים דרך מערכת הנעה כפולה-קבועה מצוינת בעלת ניתוב-מומנט אקטיבי ובורר מצבי נהיגה שונים.

סובארו קרוסטרק המעודכן. החל ב-160 אלפי ש"ח. 22ס"מ של מרווח גחון שימושי וניתוב מומנט אקטיבי. צילום: סובארו

לצד עידכוני הפחחות – שתוכלו לזהות היטב בצילומים, סובארו (כך לפי ההודעה) שיפרה את המושבים לנוחות מוגברת, תמיכת גוף עדיפה והפחתת עייפות. רמת רעש הפנים ירד ("איפה שמתי את מד ה-db שלי?") בזכות חומרי בידוד משופרים ויותר מכל, מסך מולטימדיה 11.6 אינץ' גדול ו-אנכי כפי שלמדנו לאהוב באאוטבק. בנוסף יש שמשות כהות, פנסי LED עוקבי-פניה, חימום למושבים קדמיים והפשרה למראות הצד, בקרת אקלים דו-אזורית ועוד.

חבילת הבטיחות כוללת את מערכת EYESIGHT המצוינת של סובארו וייחודית לה. זו כוללת מערכות סיוע ובטיחות אקטיביות שונות לנהג ובהן בקרת שיוט אדטפיטית, תיקון סטיה מנתיב, בלימת חירום אוטונומית ועוד מערכות הקיימות בהתאם לרמת האבזור.

Check Also

טסלה בפינה?

סימני לחץ? טסלה שהורידה מחירים מוסיפה גם טעינה חינמית ל-20 אלף קילומטרים ללקוחות שיעזרו לה להיפטר מדגמים שבמלאי סטטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 + fifteen =