יום שני , 24 יוני 2024
שוחה בבוץ - פולקסווגן אמארוק כל חדש בדרך אלינו. צילום: VW

הפעם יוניסקס: פולקסווגן חושפת מידע על האמארוק החדש

רוני נאק

פולקסווגן אמארוק חדש יושק בשנת 2022 והוא יהיה ארוך יותר, בטוח יותר וייועד גם לנשים, כך מבטיחה פולקסווגן אשר חושפת עוד כמה סקיצות של הטנדר שיוצג השנה. את העיצוב של האמארוק פולקסווגן מגדירה כ"עיצוב מרהיב אשר מיועד לגברים ונשים אשר מייצרים את העתיד", ניחא. אבל מה שיותר חשוב הם הנתונים שפולקסווגן כן חושפת. ראשית, האמארוק החדש ארוך בלא פחות מ-10 סנטימטרים מן האמארוק הנוכחי וישתרע על 5.35 מטרים. בנוסף פולקסווגן מבטיחה גם שהאמארוק החדש יהיה רחב יותר, אבל לא מפרטת עדיין בכמה האמארוק החדש יהיה יותר רחב.

שוחה בבוץ – פולקסווגן אמארוק כל חדש בדרך אלינו. צילום: VW

מבחן דרכים פולקסווגן אמארוק

הודעתה של פולקסווגן כוללת גם אזכור למנוע 6V דיזל, מה שבעצם מיועד לייצר הבדלה בין הטנדר של פולקסווגן ובין "כל השאר" (מי אמר היילקס?). ואיפה ההנעה החשמלית שעליה פולקסווגן מצהירה בכל הזדמנות? אל תבלבלו בין שאיפות ובין מציאות: הודעתה של פולקסווגן מבהירה היטב שהטנדר שלה מיועד לאוסטרליה, לדרום אפריקה וגם לאירופה. ועם כל הכבוד, כשחובבי איכות הסביבה לא נמצאים בראש הפודיום של שווקי היעד של האמארוק אז עדיף לצייד את הטנדר לא רק במנוע דיזל, אלא במנוע דיזל משושה בוכנות. העובדה שהאמארוק מיועד גם לדרא"פ ולאוסטרליה אינה מפתיעה: האמארוק החדש חולק רכיבים עם הטנדר ה"קטן" של פורד- הריינג'ר, אם כי ניכר שפולקסווגן עושה כמיטב יכולתה כדי לייצר בידול בין הטנדרים.

לצד המידע על תוספת האורך וקיומו של מנוע 6V, פולקסווגן גם מדגישה שתא הנוסעים של האמארוק יהיה יותר יוקרתי (כלומר בדומה לאמארוק הנוכחי, מדובר בתא נוסעים שבוגרי פולקסווגן גולף ירגישו בו בבית, וזה בהחלט דבר טוב) ושהאמארוק יצויד במערכות בטיחות אקטיביות.

Check Also

טסלה בפינה?

סימני לחץ? טסלה שהורידה מחירים מוסיפה גם טעינה חינמית ל-20 אלף קילומטרים ללקוחות שיעזרו לה להיפטר מדגמים שבמלאי סטטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

twenty − eighteen =