יום שני , 26 פברואר 2024
מימן מימין (NEXO) ורובטים משמאל. הפתרונות הירוקים והחכמים של יונדאי מזניקים אותה בדירוג המותגים העולמים. צילום: יונדאי

אינטרברנדס: מותג יונדאי ממשיך לטפס

INTERBRAND היא חברת ייעוץ גלובלית הפועלת ומלווה מותגי מובילים מכל התחומים מזה 40 שנים. החברה יוצרת כלים, בונה אסטרטגיות אשר לאורך השנים יצרו אייקונים רבים המוכרים בכל בית. החברה מכירה את תמונת השוק המשתנה ואת המעברים המהירים הנחוצים כיום, לצד כלי צמיחה מסורתיים, הנחוצים כדי לגרום לרעיון להפוך למותג גלובלי מצליח.

בדירוג האחרון של אינטרברנד, יונדאי כמותג עולמי דורגה במקום ה-35, בין חברות כמו אפל, נטפליקס, אמאזון, מותגי רכב אחרים ואפילו בנקים ומותגי אופנה מובילים כמו לואי ויטון וחברות טכנולוגיה כמו סיסקו ו-SAP. זו עליה של 6.3% בערך המותג ביחס לשנה שעברה. זו השנה השביעית ברציפות שיונדאי מטפסת בדירוג באופן עקבי.

יונדאי איוניק 5 – כבר זמינה ללקוחות בישראל. צילום: תומר פדר

נהיגה ראשונה ביונדאי איוניק 5

אינטרברנד מנמקת את הדירוג הגבוה של יונדאי בשינוי הגישה העמוק שהחברה עשתה בתחומים סביבתיים, פיתוח של כלי רכב חשמליים ותכנית עתידית ארוכת טווח לתחבורה חכמה וירוקה. כל זה מבטא את השאיפה של יונדאי להיות נקיה מזיהום עד לשנת 2045. בנוסף, מציינת אינטרברד, את המהירות בה יונדאי יצרה ערוצי שיווק ומכירות שאינם-פרונטליים במטרה להתגבר על המגבלות שנוצרו בשל מגיפת הקורונה.

משאית מונעת בתאי דלק כבר בניסוי חי על כביש ארה"ב ובקרוב גם בישראל. צילום: יונדאי

מאז שפורסם הדירוג הקודם, יונדאי הסיטה מאמצים רבים ליצירת קו דגמים חשמלי או מחושמל והיא כרגע מובילה את הפיתוח של טכנולוגיות הנעה מבוססות מימן לכלי רכב מסחריים בסביבת התחבורה המאתגרת מאד של סין ושל אירופה (תחת מותג המימן החדש HTWO של הקונצרן).

ההצלחה של פלטפורמת ההנעה החשמלית E-GMP – הראשונה של המותג שמיועדת רק למכוניות חשמליות, אשר קיבלה ביטוי במגזיני רכב רבים והציבה את יונדאי איוניק 5 כמובילה בסגמנט כשהיא מתעלה על מותגים אירופאים מבוססים ויוקרתיים יותר – זכתה גם היא להכרה ותרמה רבות לזינוק בדירוג המותג. עוד פרוייקטים כמו עיר חכמה שתדגים מערך שלם של פתרונות תחבורה נקיים לעתיד הקרוב והרחוק. שילוב של מערכות אוטומטיות ובהן רובוטים דמויי אדם, כדי לטפל באתגרים עירוניים שונים בסביבה אורבנית שהיא כיום צפופה מאד ומזוהמת מאד.

לא רק איוניק 5. פלטפורמת EGMP הנהדרת תהיה בסיס למשפחת דגמים מלאה גם של סדאנים (כזו זה) ושל וואנים ומובילי נוסעים. צילום: יונדאי

גם בישראל יונדאי עושה צעדים גדולים לקראת חישמול קו הדגמים שלה. יונדאי איוניק 5 החשמלית כבר משווקת אצלנו וזוכה להצלחה רבה ושבחים מהתקשורת המקומית. במקביל אליה תוכלו למצא את KONA החשמלית שמציעה תחבורה נקיה במחיר עממי מבלי לוותר על הביצועים, טווח שימושי ושמחת החיים של משפחת KONA המצליחה וגם את הגרסה הכל-חשמלית של האיוניק רבת המכר שעברה עדכונים עמוקים ושיפור בטווח וביכולת הכוללת.

Check Also

BYD חותכת מחירים – בפעם השלישית

BYD מגיבה למלחמת המחירים שטסלה החלה עם הורדות מחירים משלה. היא לא לבד בתהליך שמקריס מתחרים שאינם בעלי איתנו כלכלית וקשרים פוליטיים - האם ההוזלות יגיעו לישראל?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

three + 8 =